Контакт

Адреса:

ул. „Крсте Мисирков“ бр. 10-А

п.фах 201

Штип

2000

Македонија

 Телефон: +389 32 550 775

 Факс: +389 32 390 700 

     Е-пошта: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 Веб: http://research.ugd.edu.mk/